theory

theory

theory

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
theory
special for "tato" Zdroj: www.procyclingstats.com
 
Alt
Alt | 21.5.2021 11:42

Pre neho je to len dalsi dokaz ze Sagan je nula, lebo ved ani tu nie je prvy ... a hned z rukava najde 10 takych rebrickov. Napr aj v horskych premiach je na tom urcite biedne. Tato si hlavne robi rebricek ludi ktorych svojimi bludmi "nasral". To ho zaujima urcite zo vsetkeho najviac.


vsetkovklude
vsetkovklude | 21.5.2021 12:00

A vlastne prečo admin tie jeho drísty nemaže, keď niesú odzdrojované? Mne to tak spravil s každým obrázkom, ktorý som zabudol odzdrojovať :D
Však to nie je ani vtipné, len si lieči nejaký komplex...


Len tak
Len tak | 21.5.2021 14:43

Chýba mi tam Lance Armstrong :-)


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 21.5.2021 17:05

Koľko komentárov tu je, človek to ani nestíha čítať...


theory
theory | 21.5.2021 19:17

koľko? 4?


Alt
Alt | 21.5.2021 21:37

Presne! Armstrong je ten skutocny a jediny cyklista! Ten bol prvy vo vsetkych rebrickoch! Kym mu na to neprisli ...


Homer
Homer | 21.5.2021 22:15

Myslím že diskutovať s tatom nemá zmysel. On má na Sagana svoj názor a my to nezmeníme. My máme na tata tiež svoj názor, že o cyklistike má vedomosti na úrovni priemerného škôlkara a tato nám to len potvrdzuje. Nevylučujem, že nejaký dobre zorientovaný škôlkar by na tom mohol byť vedomosťami aj lepšie.


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 21.5.2021 23:42

theory | 21.5.2021 19:17 - 58


tato
tato | 22.5.2021 19:09

pre: theory Vďaka za obrázok :)
Daj link , kde Sagan vyhral alebo bol medzi prvými na nejakej Grand Tour. Že sú rôzne cyklistiky ako aj MS? Ano, ale Grand Tour je ďaleko viac ako nejaké MS. Cyklistika, to je vprvom rade cestná a z cestných to sú vprvom rade rôzne „Okolo ...“ a na vrchole všetkých Okolo sú Grand Tours ako Okolo Francúzska, Talianska. Španielska. Tam sa celkovo umiestňujú na prvých priečkach naozajstní najlepší cyklisti. Sagan nikdy, Sagan tam končí v prostriedku ako priemer. Ano, v cyklistike sú aj tímy a taktika ale raz darmo, vyhrať alebo byť medzi najlepšími záleží vprvom rade na cyklistovi. A ak je niekto priemer, ani tím, ani taktika mu popredné miesto nevydláždia. A že Sagan plní iné úlohy? Nuž áno, ked nemá na hlavnú úlohu byť prvý/popredný vo výstupe na 100poschodový mrakodrap, tak vyhráva také, že kto prvý dobehne na prvé či druhé poschodie. Tam na 1. a 2. poschodí je aj najviac divákov a novinárov a tým mediálny ohlup splnený ... A ovčania tak vedia (lebo médiá masívne spomenú) meno toho, čo dobehol ako prvý na 1. a 2. poschodie, ale ovčania nevedia (lebo médiá nespomenú) meno druhého, tretieho .... desiateho , čo dobehli na poschodie 100. No a hlavne ovčania nevedia a médiá nespomenú , ako nakoniec skončil ten, čo bol prvý na 1. a 2.poschodí. A preto to hovorím ja – skončil ako priemer a preto je PRIEMER.


tato
tato | 22.5.2021 22:48

pre: theory
Som prenáramne rád, že ťa osvietilo :) a že si rozumieme :) Na ešte väčšie porozumenie ma napadlo prirovnanie s hokejom, aké by to bolo, keby Sagan bol hokejista. Nuž teda tak. Sagan by nastrieľal najviac gólov zo všetkých hokejistov sveta a to na najväčších turnajoch a majstrovsvách, proste neskutočná hviezda pre ovčanov a médiá. Bol by tu ale jeden "menší" zádrhel, NIKDY by góly nenastrieľal silným mužstvám, NIKDY by nevyhral zápas so silným mužstvom a tobôž NIKDY by nevyhral majstrovstvá. A to už ako? Lebo tie góly by hokejista Sagan nastrieľal kopec výlučne v zápasoch proti najslabším tímom. V takých zápasoch by silné mužstvá a poprední hokejisti brali ako oddychové zápasy a len jeden-dva góly by strelili za tretinu, len aby vyhrali. No hokejista Sagan nie, on by v takých zápasoch strieľal góly jak najatý, 10:0, 20:0 či 30:0, komentátor by stále kričal Sagan góóól a ochvíľu a znova Sagan góóól a zas Sagan góóól , ovčania by jasali, aký je ten hokejista Sagan super hráč. To, že na druhý deň proti silnému mužstvu by nedal ani prihrávku, nieto gól a zápas totálne prehratý, to by už médiá nevysielali a ovčania by to nevedeli a boli by šťastní :)


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader